BETA

Crown RPG.Bun Venit pe aceasta COMUNITATE.(Forum BETA).

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Crown RPG.Bun Venit pe aceasta COMUNITATE.(Forum BETA). » Recrutari STAFF » (Model)Recrutare Helper RPG (ON)


(Model)Recrutare Helper RPG (ON)

Posts 1 to 4 of 4

1

Nume Joc:
Level:
Ore Jucate(Obligatoriu 10):
De ce doresti aceasta functie?:
Descriete (IN 30 cuvinte):
Profil (Instagram Ori Facebook Obligatoriu):
Alte precizii?:

0

2

Nume Joc:Lime
Level:3
Ore Jucate(Obligatoriu 10):0 Acum sa descis.
De ce doresti aceasta functie?:Deoarece pot ajuta serverul
Descriete (IN 30 cuvinte):Mă numesc Alex, am vârstă frumoasă de 13 ani, locuiesc în Curtea de Argeş, studiind bineînţeles la un colegiu naţional din Argeş. Sunt o fire comunicativă, care nu se lasă bătută în drumul de a-şi atinge scopul. Cea mai mare calitate a mea consider că este respectul , este dovadă a bunei creșteri, primind respect din partea celorlalți odată ce dăruieşti. În majoritatea cazurilor, mai sunt şi excepţii ce trebuie tratate ca atare. Sunt o persoană ce petrece mult timp pe calculator, tipic generaţie contemporane, jucându-mă diferite jocuri, în special GTA, pe care petrec aproximativ 2-3 ore pe zi. Jocul meu preferat este FIFA, urmând SA:MP-ul, dar neavând o consolă Xbox/Ps, nu dedic atât de mult timp acestui joc pe cât îi dedic SA:MP-ului.
Profil (Instagram Ori Facebook Obligatoriu):https://www.facebook.com/profile.php?id=100011867588020
Alte precizii?Sper sa fiu acceptat

0

3

ACCEPTAT PENTRU TEST

0

4

Nume Joc:alibecmaster
Level:5
Ore Jucate(Obligatoriu 10):acum s-a deschis serverul
De ce doresti aceasta functie?:deoarece imi place sa ajut oameni
Descriete (IN 30 cuvinte):sunt un baiat de 12 ani, ma cheama alex,ma joc samp de 2 ani si am experienta in gradul de helper,mereu tind spre mai mult,imi place sa ma joc gta v si fifa si samp
Profil (Instagram Ori Facebook Obligatoriu):http://prntscr.com/lyb7o0
Alte precizii?:-

0


You are here » Crown RPG.Bun Venit pe aceasta COMUNITATE.(Forum BETA). » Recrutari STAFF » (Model)Recrutare Helper RPG (ON)